Alt Başlıklar

Bayır Petrol Ürünleri Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kaliteli ürün ve fark oluşturmayı hedefleyen hizmet anlayışı ile 1992 yılından buyana akaryakıt sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Tutarlı ve istikrarlı yönetim anlayışı, öz sermayeye dayalı finansman yapısı ile ülkemizin, sektörümüzün geçirdiği sıkıntılı ve hareketli tüm dönemleri başarıyla yürüten firmamız bu anlamda da öncü kimliğini korumuş ve yapısıyla pek çok kuruluşa örnek olmuştur.
Günümüz itibariyle daha önceleri hizmet verdiğimiz Musalla Bağları Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı caddesinde bulunan iki istasyonumuzu orada otel hizmeti vermek üzere kapatarak beş yıldız konseptine uyan otel inşaatı yapmaktayız. Şu anda akaryakıt istasyonlarımız Fevzi Çakmak Mahallesi Ankara Caddesi No 240 Karatay/Konya merkezimiz olmak üzere Yeni İstanbul Caddesi Bağrıkurt Mahallesi No 567 Selçuklu/Konya şubemiz olarak ve Türkiye ‘nin yerli markası Opet petrolcülük A.Ş. kurumsal kimliği altında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.