OPET, Miniso işbirliği ile Ultramarket ürün ailesini genişletmeye devam ediyor

OPET, Ultramarket’lerindeki ürün çeşitliliğini Miniso işbirliği ile geliştirmeye devam ediyor. Miniso’nun günlük ihtiyaca yönelik birçok kategorideki ev- yaşam ürünlerini Ultramarketler’e taşıyan OPET,  yılbaşı hediyesi arayanlar için de alternatif sunuyor.

Akaryakıt dağıtım sektörünün en sevilen markası OPET, istasyonlarını birer perakende noktası haline getirdiği Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliğini yeni kategoriler ve markalarla genişletmeye devam ediyor. OPET, Miniso işbirliği ile günlük ihtiyaca yönelik yüksek kaliteli ev- yaşam ürünlerini Ultramarket’lere taşıyor. OPET Ultramarketlerde, Mavi Raf kampanyası kapsamında da Aralık ayında Miniso boyun yastıkları 74,99 yerine 44,99 TL’den satışa sunuluyor. 

Ultramarket ile istasyonlarını müşterileri için 7/24 keyifli vakit geçirebilecekleri birer yaşam alanı haline getiren OPET, akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü ihtiyacını karşılamanın yanı sıra müşterilerine 2500’den fazla  ürün seçeneği sunuyor. Taze pastane ürünlerinden çekirdek kahveye, kişisel bakımdan oyuncağa kadar pek çok ürün çeşidi yer alan Ultramarket konseptinde “in bakery by Divan”, “Starbucks””, “Lipton”, “Dardanel Mister No”, “Rossmann”, “Automix” ve “ttec”, “Toyzz Shop” ve “Can Yayınları” gibi alanının öncüsü tanınmış markalarla işbirliği içinde.

Tüketicileri doğal olana yönlendiriyor

Japon esintili bir yaşam tarzı ürünleri perakendecisi olan Miniso, 2013 yılından bu yana ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, İspanya, BAE, Hindistan ve Meksika dahil olmak üzere 99 ülke ve 4.800'den fazla mağaza ile hizmet veriyor. Yüksek kaliteli ev eşyaları, kozmetikler ve yiyecekleri uygun fiyatlarla sunan, yaşam tarzı ürün perakendecisi Miniso, bir yaşam stilini temsil ediyor. Miniso ürün tasarlarken tüketicinin penceresinden bakarak, gösterişten kurtulmayı ve ürünün özüne dönmeyi ilke ediniyor. İnsanların hayatını ulaşılabilir fiyatlarla çok çeşitli ürünlerle zenginleştiren Miniso, tüketicileri basit ve doğal olana yönlendiriyor.

Haber Galerisi